MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Baljfåtöljer 12612044
nr 1261 2044
Baljfåtöljer
Ett par, Sengustaviansk modell, Tidigt 1900-tal, Dekor med Sfinxer
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:49:37
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr